Maxi zekering 80A SPRI-MAF80
OverzichtLevering: per stuk
Ampere: 80A Transparant
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF80
Levering: per stuk
Ampere: 80A Transparant
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF80
Levering:Per stuk (zonder zekering)
Maat: L 73 x B 51 x H 24mm
Kabel bevestiging: schroef 5mm
Bestelnr: SPRI-FHA120
Superseal connector set: 3 polig compleet, HD uitvoering tot maximaal 2.5mm2