Maxi zekering 100A SPRI-MAF100
OverzichtLevering: per stuk
Ampere: 100A Paars
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF100
Levering: per stuk
Ampere: 100A Paars
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF100
Levering: per 10 stuks
Draad diameter: 4.0-6.0mm2
Lengte: 15mm
Materiaal: vertind koper
Bestelnr: SPRI-C3
Verdeelpunt om meerdere kabels samen te voegen voor een nettere montage.
Kleur: rood
Levering: per stuk
Maat: 5/16unc / 8mm RVS
Montage gaten: 5,5mm H.O.H. 35mm