Maxi zekering 70A SPRI-MAF70
OverzichtLevering: per stuk
Ampere: 70A Bruin
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF70
Levering: per stuk
Ampere: 70A Bruin
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF70
Maxi zekeringhouder met kabel, geschikt voor 20 tot 60 Amp. zekeringen.
Levering: Per stuk
Bestelnr: SPRI-FHA22
PVC kunststof bevestigings beugel voor o.a. slangen, bedrading, kabels enz.
Levering: 10 per stuks
Maat: 16mm / 5/8inch
Bandbreedte: 12.5mm
Bevestigings gat: 5mm
Bestelnr: SPRI-X8
Levering: per meter
Type: open
Maat: binnendiameter mm / buitendiameter…
Verdeelpunt om meerdere kabels samen te voegen voor een nettere montage.
Kleur: rood
Maat: 1/4unc / 6mm RVS
Montage gaten: 5,5mm H.O.H. 35mm