Maxi zekering 60A SPRI-MAF60
OverzichtLevering: per stuk
Ampere: 60A Blauw
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF60
Levering: per stuk
Ampere: 60A Blauw
Voltage: 32V
Bestelnr: SPRI-MAF60
Levering:Per stuk (zonder zekering)
Maat: L 73 x B 51 x H 24mm
Kabel bevestiging: schroef 5mm