Stalen Uitlaatbuis Flexibel 500mm SPGK-U055150
OverzichtStalen Uitlaatbuis Flexibel 500mm
Diameter: 2inch/50,8mm
Lengte: 500mm
Materiaal: Staal
Wanddikte:
Radius:
Bestelnr: SPGK-U055150
Stalen Uitlaatbuis Flexibel 500mm
Diameter: 2inch/50,8mm
Lengte: 500mm
Materiaal: Staal
Wanddikte:
Radius:
Bestelnr: SPGK-U055150
Uitlaatbocht 90 graden
Diameter: 2inch/50,8mm
Lengte:
Wanddikte: 1,6mm
Radius: 100mm
Bestelnr: SPGK-U025190
Stalen cardanbocht
Diameter: 2inch/50,8mm
Lengte: 660mm
Wanddikte: 1,6mm
Bestelnr: SPGK-U045117
Levering: set 2 stuks staal
Maat: 2inch, lengte 150mm
Toepassing: G.M. beginstukken naar orgineel model om zelf een uitlaat te maken, passend op 2inch gietijzeren uitlaat spruitstukken.